RB162L-40TE25
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB162L-40TE25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB162L-40TE25
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDS
Podatkovni listi: RB162L-40TE25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RB162L-40TE25
Številka dela RB162L-40TE25 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95871 pcs Podatkovni list RB162L-40TE25.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PMDS Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena RB162L-40TE25CT
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 40V 1A Surface Mount PMDS
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 40V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A