RB521G-40FHT2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB521G-40FHT2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB521G-40FHT2R
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka SCHOTTKY BARRIER DIODE (AEC-Q101
Podatkovni listi: 1.RB521G-40FHT2R.pdf2.RB521G-40FHT2R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RB521G-40FHT2R
Številka dela RB521G-40FHT2R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis SCHOTTKY BARRIER DIODE (AEC-Q101 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1041184 pcs Podatkovni list 1.RB521G-40FHT2R.pdf2.RB521G-40FHT2R.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 610mV @ 100mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja VMD2 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-723 Druga imena RB521G-40FHT2RTR
Delovna temperatura - spoj 125°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 40V 100mA Surface Mount VMD2 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 40V
Tok - Povprečni popravek (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F -