RBR2MM40CTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RBR2MM40CTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RBR2MM40CTR
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDU
Podatkovni listi: 1.RBR2MM40CTR.pdf2.RBR2MM40CTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RBR2MM40CTR
Številka dela RBR2MM40CTR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 312864 pcs Podatkovni list 1.RBR2MM40CTR.pdf2.RBR2MM40CTR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 540mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PMDU Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOD-123F Druga imena RBR2MM40CCT
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 40V 2A Surface Mount PMDU
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 40V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A