RCD075N20TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RCD075N20TL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCD075N20TL
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 7.5A CPT3
Podatkovni listi: RCD075N20TL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCD075N20TL
Številka dela RCD075N20TL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 200V 7.5A CPT3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101594 pcs Podatkovni list RCD075N20TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.25V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja CPT3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 325 mOhm @ 3.75A, 10V
Odmik moči (maks.) 850mW (Ta), 20W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 755pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V natančen opis N-Channel 200V 7.5A (Tc) 850mW (Ta), 20W (Tc) Surface Mount CPT3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7.5A (Tc)