RFUH10NS4STL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFUH10NS4STL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFUH10NS4STL
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE GEN PURP 430V 10A LPDS
Podatkovni listi: 1.RFUH10NS4STL.pdf2.RFUH10NS4STL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RFUH10NS4STL
Številka dela RFUH10NS4STL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE GEN PURP 430V 10A LPDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86021 pcs Podatkovni list 1.RFUH10NS4STL.pdf2.RFUH10NS4STL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.7V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 430V
Paket naprave za dobavitelja LPDS Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 25ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena RFUH10NS4STLTR Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 430V 10A Surface Mount LPDS
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 430V Tok - Povprečni popravek (Io) 10A