RFV12TG6SGC9
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RFV12TG6SGC9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RFV12TG6SGC9
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC
Podatkovni listi: 1.RFV12TG6SGC9.pdf2.RFV12TG6SGC9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RFV12TG6SGC9
Številka dela RFV12TG6SGC9 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79650 pcs Podatkovni list 1.RFV12TG6SGC9.pdf2.RFV12TG6SGC9.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.8V @ 12A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220ACFP Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 45ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 12A Through Hole TO-220ACFP Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 12A Capacitance @ Vr, F -