RQ1C065UNTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RQ1C065UNTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RQ1C065UNTR
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 20V 6.5A TSMT8
Podatkovni listi: 1.RQ1C065UNTR.pdf2.RQ1C065UNTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RQ1C065UNTR
Številka dela RQ1C065UNTR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 20V 6.5A TSMT8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269256 pcs Podatkovni list 1.RQ1C065UNTR.pdf2.RQ1C065UNTR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TSMT8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 6.5A, 4.5V
Odmik moči (maks.) 700mW (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SMD, Flat Lead Druga imena RQ1C065UNTRTR
RQ1C065UNTRTR-ND
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 870pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 11nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 1.5V, 4.5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V
natančen opis N-Channel 20V 6.5A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount TSMT8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6.5A (Ta)