RSD130P10TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSD130P10TL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSD130P10TL
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 100V 13A SOT428
Podatkovni listi: RSD130P10TL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSD130P10TL
Številka dela RSD130P10TL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 100V 13A SOT428 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74735 pcs Podatkovni list RSD130P10TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja CPT3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Odmik moči (maks.) 20W (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena RSD130P10TL-ND
RSD130P10TLTR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis P-Channel 100V 13A (Ta) 20W (Ta) Surface Mount CPT3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A (Ta)