RSD201N10TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSD201N10TL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSD201N10TL
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 20A CPT3
Podatkovni listi: RSD201N10TL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSD201N10TL
Številka dela RSD201N10TL Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 100V 20A CPT3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128665 pcs Podatkovni list RSD201N10TL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja CPT3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 46 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 850mW (Ta), 20W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena RSD201N10TLTR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 20A (Tc) 850mW (Ta), 20W (Tc) Surface Mount CPT3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)