RSS065N03TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSS065N03TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSS065N03TB
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 6.5A 8-SOIC
Podatkovni listi: RSS065N03TB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RSS065N03TB
Številka dela RSS065N03TB Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 30V 6.5A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125709 pcs Podatkovni list RSS065N03TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SOP
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 6.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2W (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena RSS065N03TB-ND
RSS065N03TBTR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 430pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.1nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 6.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6.5A (Ta)