RSS105N03FU6TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RSS105N03FU6TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RSS105N03FU6TB
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 10.5A 8SOIC
Podatkovni listi: RSS105N03FU6TB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RSS105N03FU6TB
Številka dela RSS105N03FU6TB Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 30V 10.5A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4178 pcs Podatkovni list RSS105N03FU6TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) 20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SOP
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11.7 mOhm @ 10.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2W (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1130pF @ 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis N-Channel 30V 10.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10.5A (Ta)