RUS100N02TB
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RUS100N02TB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RUS100N02TB
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 20V 10A 8SOP
Podatkovni listi: RUS100N02TB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RUS100N02TB
Številka dela RUS100N02TB Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 20V 10A 8SOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56880 pcs Podatkovni list RUS100N02TB.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SOP
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 10A, 4.5V
Odmik moči (maks.) 2W (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena RUS100N02TBTR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 1.5V, 4.5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 20V
natančen opis N-Channel 20V 10A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount 8-SOP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RUS1K0
RUS1K0
Proizvajalci: Ohmite
Opis: POT 1K OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na zalogi: 5925 pcs
Prenesi: RUS1K0.pdf
RFQ
RUS10RE
RUS10RE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: POT 10 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na zalogi: 92 pcs
Prenesi: RUS10RE.pdf
RFQ
RUS1K0E
RUS1K0E
Na zalogi: 85 pcs
Prenesi: RUS1K0E.pdf
RUS175
RUS175
Opis: POT 175 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na zalogi: 90 pcs
Prenesi: RUS175.pdf
RUS16RE
RUS16RE
Opis: POT 16 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na zalogi: 95 pcs
Prenesi: RUS16RE.pdf
RUS12R5E
RUS12R5E
Opis: POT 12.5 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na zalogi: 94 pcs
Prenesi: RUS12R5E.pdf
RUS100
RUS100
Opis: POT 100 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na zalogi: 5547 pcs
Prenesi: RUS100.pdf
RUS12R5
RUS12R5
Prenesi: RUS12R5.pdf
RUS100E
RUS100E
Na zalogi: 92 pcs
Prenesi: RUS100E.pdf
RUS10R
RUS10R
Na zalogi: 89 pcs
Prenesi: RUS10R.pdf
RUS16R
RUS16R
Na zalogi: 77 pcs
Prenesi: RUS16R.pdf
RUS175E
RUS175E
Na zalogi: 84 pcs
Prenesi: RUS175E.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika