RW1A013ZPT2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RW1A013ZPT2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RW1A013ZPT2R
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 12V 1.5A WEMT6
Podatkovni listi: RW1A013ZPT2R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RW1A013ZPT2R
Številka dela RW1A013ZPT2R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 12V 1.5A WEMT6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 368414 pcs Podatkovni list RW1A013ZPT2R.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 6-WEMT
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 1.3A, 4.5V
Odmik moči (maks.) 400mW (Ta) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-563, SOT-666 Druga imena RW1A013ZPT2RCT
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 290pF @ 6V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 2.4nC @ 4.5V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 1.5V, 4.5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 12V
natančen opis P-Channel 12V 1.5A (Ta) 400mW (Ta) Surface Mount 6-WEMT Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.5A (Ta)