SLR-332YCT32
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SLR-332YCT32 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLR-332YCT32
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka LED YELLOW CLEAR T-1 T/H
Podatkovni listi: SLR-332YCT32.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLR-332YCT32
Številka dela SLR-332YCT32 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis LED YELLOW CLEAR T-1 T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 516142 pcs Podatkovni list SLR-332YCT32.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča 587nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.1V Kotni kot 85°
Paket naprave za dobavitelja T-1 Velikost / dimenzija -
Serija SLR-332 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena SLR-332YCT32K
SLR-332YCT32L
SLR-332YCT32M
SLR-332YCT32N
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 10mcd Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 3.20mm Barva objektiva Yellow
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 4.60mm
Lastnosti - natančen opis Yellow 587nm LED Indication - Discrete 2.1V Radial
Tok - preskus 10mA Konfiguracija Standard