SML-A12M8TT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-A12M8TT86 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SML-A12M8TT86
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka LED GREEN CLEAR 1611 SMD R/A
Podatkovni listi: SML-A12M8TT86.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SML-A12M8TT86
Številka dela SML-A12M8TT86 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis LED GREEN CLEAR 1611 SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 611494 pcs Podatkovni list SML-A12M8TT86.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča 572nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja 1611(0605) Velikost / dimenzija 1.60mm L x 1.15mm W
Serija EXCELED™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, No Lead Druga imena 846-1157-2
SML-A12M8TT86-ND
SML-A12M8TT86M
SML-A12M8TT86N
SML-A12M8TT86P
SML-A12M8TT86Q
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Ocena 25mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Clear Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.55mm
Barva objektiva Colorless Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.65mm Lastnosti -
natančen opis Green 572nm LED Indication - Discrete 2.2V 2-SMD, No Lead Tok - preskus 20mA