SML-D12M8WT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-D12M8WT86 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SML-D12M8WT86
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD
Podatkovni listi: SML-D12M8WT86.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SML-D12M8WT86
Številka dela SML-D12M8WT86 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1025195 pcs Podatkovni list SML-D12M8WT86.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča 572nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija EXCELED™ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 511-1578-6
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 25mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Barva objektiva White Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.65mm Lastnosti -
natančen opis Green 572nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA