SML-D12Y1WT86
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-D12Y1WT86 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SML-D12Y1WT86
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka LED YELLOW DIFFUSED 1608 SMD
Podatkovni listi: SML-D12Y1WT86.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SML-D12Y1WT86
Številka dela SML-D12Y1WT86 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis LED YELLOW DIFFUSED 1608 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3071126 pcs Podatkovni list SML-D12Y1WT86.pdf
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča 590nm
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja 1608 (0603) Velikost / dimenzija 1.60mm L x 0.80mm W
Serija SML-D12 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena SML-D12Y1WT86R
SML-D12Y1WT86R (R-S)
SML-D12Y1WT86S
SML-D12Y1WT86TR
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 100mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.80mm
Barva objektiva White Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina (maks.) 0.65mm Lastnosti -
natančen opis Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2.2V 0603 (1608 Metric) Tok - preskus 20mA