TCFGB1A226M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCFGB1A226M8R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCFGB1A226M8R
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka CAP TANT 22UF 10V 20% 1411
Podatkovni listi: 1.TCFGB1A226M8R.pdf2.TCFGB1A226M8R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCFGB1A226M8R
Številka dela TCFGB1A226M8R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 22UF 10V 20% 1411 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 209170 pcs Podatkovni list 1.TCFGB1A226M8R.pdf2.TCFGB1A226M8R.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TCFG Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena 511-1666-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric)
Zmogljivost 22µF