TCM0G106M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCM0G106M8R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCM0G106M8R
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka CAP TANT 10UF 4V 20% 0603
Podatkovni listi: TCM0G106M8R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCM0G106M8R
Številka dela TCM0G106M8R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 10UF 4V 20% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 209873 pcs Podatkovni list TCM0G106M8R.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija TC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 511-1677-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca M
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 Ohm natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 4V 0603 (1608 Metric) 9 Ohm
Zmogljivost 10µF