TDZVTR6.2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TDZVTR6.2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TDZVTR6.2
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka ZENER DIODE
Podatkovni listi: 1.TDZVTR6.2.pdf2.TDZVTR6.2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TDZVTR6.2
Številka dela TDZVTR6.2 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 493987 pcs Podatkovni list 1.TDZVTR6.2.pdf2.TDZVTR6.2.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Toleranca ±9.68%
Paket naprave za dobavitelja TUMD2M Serija -
Moč - maks 500mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-SMD, Flat Lead Druga imena TDZVTR6.2CT
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Zener Diode 6.2V 500mW ±9.68% Surface Mount TUMD2M
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 3V