TFZGTR5.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR5.1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFZGTR5.1B
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2
Podatkovni listi: TFZGTR5.1B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TFZGTR5.1B
Številka dela TFZGTR5.1B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 688785 pcs Podatkovni list TFZGTR5.1B.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja TUMD2 Serija -
Moč - maks 500mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Flat Lead Druga imena TFZGTR5.1B-ND
TFZGTR5.1BTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 20 Ohms natančen opis Zener Diode 5.1V 500mW Surface Mount TUMD2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 1.5V