TRR01MZPF1781
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR01MZPF1781 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRR01MZPF1781
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 1.78K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: TRR01MZPF1781.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TRR01MZPF1781
Številka dela TRR01MZPF1781 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.78K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3949244 pcs Podatkovni list TRR01MZPF1781.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TRR Odpornost 1.78 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RHM1.78KBHTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 1.78 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film