TRR01MZPJ123
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR01MZPJ123 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRR01MZPJ123
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 12K OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: TRR01MZPJ123.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TRR01MZPJ123
Številka dela TRR01MZPJ123 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 12K OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4929101 pcs Podatkovni list TRR01MZPJ123.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija TRR Odpornost 12 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur Stopnja napak -
natančen opis 12 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sestava Thick Film