TRR03EZPF6490
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR03EZPF6490 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRR03EZPF6490
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 649 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: TRR03EZPF6490.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TRR03EZPF6490
Številka dela TRR03EZPF6490 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 649 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3226564 pcs Podatkovni list TRR03EZPF6490.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija TRR Odpornost 649 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RHM64.9BJDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 649 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur Thick Film