TRR10EZPF8662
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR10EZPF8662 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRR10EZPF8662
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 86.6K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: TRR10EZPF8662.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TRR10EZPF8662
Številka dela TRR10EZPF8662 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 86.6K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 194758 pcs Podatkovni list TRR10EZPF8662.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TRR Odpornost 86.6 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RHM86.6KBLCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 86.6 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur Thick Film