TRR18EZPF4702
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TRR18EZPF4702 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRR18EZPF4702
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 47K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: TRR18EZPF4702.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TRR18EZPF4702
Številka dela TRR18EZPF4702 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 47K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1309582 pcs Podatkovni list TRR18EZPF4702.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TRR Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RHM47KBNTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Anti-Sulfur
Stopnja napak - natančen opis 47 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur Thick Film