UCR01MVPFLR100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR01MVPFLR100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCR01MVPFLR100
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0402
Podatkovni listi: UCR01MVPFLR100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCR01MVPFLR100
Številka dela UCR01MVPFLR100 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 534519 pcs Podatkovni list UCR01MVPFLR100.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Serija UCR Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RHM1228TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.017" (0.43mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 100 mOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Sestava Thick Film