UCR03EVPFLR200
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR03EVPFLR200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCR03EVPFLR200
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES 0.2 OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: UCR03EVPFLR200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCR03EVPFLR200
Številka dela UCR03EVPFLR200 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.2 OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 427930 pcs Podatkovni list UCR03EVPFLR200.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.034" W (1.60mm x 0.87mm)
Serija UCR Odpornost 200 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RHM1245DKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 200 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Sestava Thick Film