UCR03EVPJLR15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR03EVPJLR15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCR03EVPJLR15
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES 0.15 OHM 5% 1/4W 0603
Podatkovni listi: UCR03EVPJLR15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCR03EVPJLR15
Številka dela UCR03EVPJLR15 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.15 OHM 5% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 306538 pcs Podatkovni list UCR03EVPJLR15.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ +150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.034" W (1.60mm x 0.87mm)
Serija UCR Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 150 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film