UCR18EVHFSR047
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UCR18EVHFSR047 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCR18EVHFSR047
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: 1.UCR18EVHFSR047.pdf2.UCR18EVHFSR047.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCR18EVHFSR047
Številka dela UCR18EVHFSR047 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210004 pcs Podatkovni list 1.UCR18EVHFSR047.pdf2.UCR18EVHFSR047.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija UCR Odpornost 47 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RHM1317DKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 47 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Sestava Thick Film