UMZ8.2NT106
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UMZ8.2NT106 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMZ8.2NT106
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER ARRAY 8.2V UMD3
Podatkovni listi: 1.UMZ8.2NT106.pdf2.UMZ8.2NT106.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UMZ8.2NT106
Številka dela UMZ8.2NT106 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER ARRAY 8.2V UMD3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 459435 pcs Podatkovni list 1.UMZ8.2NT106.pdf2.UMZ8.2NT106.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja UMD3 Serija -
Moč - maks 200mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-70, SOT-323 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 30 Ohms natančen opis Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 8.2V 200mW UMD3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 5V Konfiguracija 1 Pair Common Anode
Številka osnovnega dela UMZ8V2
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UMZ8NTR
UMZ8NTR
Proizvajalci: LAPIS Semiconductor
Opis: TRANS NPN/PNP 50V/12V UMT6