VDZT2R9.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
VDZT2R9.1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VDZT2R9.1B
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 9.1V 100MW VMD2
Podatkovni listi: 1.VDZT2R9.1B.pdf2.VDZT2R9.1B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VDZT2R9.1B
Številka dela VDZT2R9.1B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 9.1V 100MW VMD2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 729982 pcs Podatkovni list 1.VDZT2R9.1B.pdf2.VDZT2R9.1B.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja VMD2 Serija -
Moč - maks 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Flat Lead delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 30 Ohms natančen opis Zener Diode 9.1V 100mW ±2% Surface Mount VMD2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 6V