CAC.M26.GLA.C72VZ
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CAC.M26.GLA.C72VZ
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN INLINE PLUG
Podatkovni listi: CAC.M26.GLA.C72VZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CAC.M26.GLA.C72VZ
Številka dela CAC.M26.GLA.C72VZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3992 pcs Podatkovni list CAC.M26.GLA.C72VZ.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M26 Shell material Polysulfone (PSU)
Shell Finish - Serija 2P
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -50°C ~ 150°C Število pozicij 26
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull, Detent Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Trenutna ocena 2A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Gray, Green
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Material backshell, Plating Polysulfone (PSU)