FFA.1S.302.CLAC62Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFA.1S.302.CLAC62Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FFA.1S.302.CLAC62Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FFA.1S.302.CLAC62Z
Številka dela FFA.1S.302.CLAC62Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5728 pcs Podatkovni list FFA.1S.302.CLAC62Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 302 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 1S
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 2
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 15A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.224" ~ 0.244" (5.70mm ~ 6.20mm)