FFA.1S.302.CLAL52
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FFA.1S.302.CLAL52
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FFA.1S.302.CLAL52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FFA.1S.302.CLAL52
Številka dela FFA.1S.302.CLAL52 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4248 pcs Podatkovni list FFA.1S.302.CLAL52.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 302 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 1S
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 2
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 15A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome