FFA.2E.304.CLAC75
pregled izdelka
Številka dela: FFA.2E.304.CLAC75
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FFA.2E.304.CLAC75.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FFA.2E.304.CLAC75
Številka dela FFA.2E.304.CLAC75 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4232 pcs Podatkovni list FFA.2E.304.CLAC75.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 304 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2E
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 4
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 15A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome