FFA.2S.310.CLAC52
pregled izdelka
Številka dela: FFA.2S.310.CLAC52
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FFA.2S.310.CLAC52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FFA.2S.310.CLAC52
Številka dela FFA.2S.310.CLAC52 Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3967 pcs Podatkovni list FFA.2S.310.CLAC52.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 310 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2S
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)