FGA.2B.307.CLAD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGA.2B.307.CLAD62Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGA.2B.307.CLAD62Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGA.2B.307.CLAD62Z
Številka dela FGA.2B.307.CLAD62Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5429 pcs Podatkovni list FGA.2B.307.CLAD62Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 307 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 7
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 11A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome