FGA.2B.312.EYCD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGA.2B.312.EYCD52Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: FGA.2B.312.EYCD52Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGA.2B.312.EYCD52Z
Številka dela FGA.2B.312.EYCD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4364 pcs Podatkovni list FGA.2B.312.EYCD52Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 312 Shell material -
Shell Finish - Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 12
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating -