FGA.2B.316.CYYD72Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGA.2B.316.CYYD72Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN INLINE PLUG
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije FGA.2B.316.CYYD72Z
Številka dela FGA.2B.316.CYYD72Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5828 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev -
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 316 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 16
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins
Trenutna ocena 6A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome