FGA.3B.310.CYCD10Z
pregled izdelka
Številka dela: FGA.3B.310.CYCD10Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: FGA.3B.310.CYCD10Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGA.3B.310.CYCD10Z
Številka dela FGA.3B.310.CYCD10Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5768 pcs Podatkovni list FGA.3B.310.CYCD10Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 310 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 3B
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 10
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 12A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome