FGA.3B.330.CLAD11Z
pregled izdelka
Številka dela: FGA.3B.330.CLAD11Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGA.3B.330.CLAD11Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGA.3B.330.CLAD11Z
Številka dela FGA.3B.330.CLAD11Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5752 pcs Podatkovni list FGA.3B.330.CLAD11Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 330 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 3B
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 30
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 3.5A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FGA.3B.330.CLAD92Z
FGA.3B.330.CLAD92Z
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN PLUG MALE 30POS SOLDER CUP
Na zalogi: 5885 pcs
Prenesi: FGA.3B.330.CLAD92Z.pdf
RFQ
FGA.3B.330.CLAD72Z
FGA.3B.330.CLAD72Z
Proizvajalci: LEMO
Na zalogi: 5222 pcs
Prenesi: FGA.3B.330.CLAD72Z.pdf
RFQ
FGA.3B.330.CLAD11
FGA.3B.330.CLAD11