FGC.0B.309.CLAD52Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGC.0B.309.CLAD52Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN INLINE PLUG
Podatkovni listi: FGC.0B.309.CLAD52Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGC.0B.309.CLAD52Z
Številka dela FGC.0B.309.CLAD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5914 pcs Podatkovni list FGC.0B.309.CLAD52Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 309 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 0B
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 9
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Trenutna ocena 2A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome