FGG.1T.308.CLAC45Z
pregled izdelka
Številka dela: FGG.1T.308.CLAC45Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN INLINE PLUG
Podatkovni listi: 1.FGG.1T.308.CLAC45Z.pdf2.FGG.1T.308.CLAC45Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGG.1T.308.CLAC45Z
Številka dela FGG.1T.308.CLAC45Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4859 pcs Podatkovni list 1.FGG.1T.308.CLAC45Z.pdf2.FGG.1T.308.CLAC45Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 308 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 1T
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 8
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome