FGG.2B.303.CLAD82
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGG.2B.303.CLAD82
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGG.2B.303.CLAD82.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGG.2B.303.CLAD82
Številka dela FGG.2B.303.CLAD82 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5969 pcs Podatkovni list FGG.2B.303.CLAD82.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 303 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 3
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 17A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FGG.2B.303.CLAD99Z
FGG.2B.303.CLAD99Z
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Na zalogi: 4386 pcs
Prenesi: FGG.2B.303.CLAD99Z.pdf
RFQ
FGG.2B.303.CLAD82Z
FGG.2B.303.CLAD82Z
Proizvajalci: LEMO