FGG.2B.304.CLAD82Z
pregled izdelka
Številka dela: FGG.2B.304.CLAD82Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGG.2B.304.CLAD82Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGG.2B.304.CLAD82Z
Številka dela FGG.2B.304.CLAD82Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5711 pcs Podatkovni list FGG.2B.304.CLAD82Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 304 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 4
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 15A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome