FGG.2K.306.CLAC35
pregled izdelka
Številka dela: FGG.2K.306.CLAC35
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGG.2K.306.CLAC35.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGG.2K.306.CLAC35
Številka dela FGG.2K.306.CLAC35 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4331 pcs Podatkovni list FGG.2K.306.CLAC35.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 306 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2K
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 6
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 12A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome