FGG.3B.318.CNAD92Z
pregled izdelka
Številka dela: FGG.3B.318.CNAD92Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGG.3B.318.CNAD92Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGG.3B.318.CNAD92Z
Številka dela FGG.3B.318.CNAD92Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5851 pcs Podatkovni list FGG.3B.318.CNAD92Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 318 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 3B
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-2
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.303" ~ 0.362" (7.70mm ~ 9.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome