FGG.4B.310.CNAM92
pregled izdelka
Številka dela: FGG.4B.310.CNAM92
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGG.4B.310.CNAM92.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGG.4B.310.CNAM92
Številka dela FGG.4B.310.CNAM92 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4837 pcs Podatkovni list FGG.4B.310.CNAM92.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 310 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 4B
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-2
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 17A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome