FGG.4B.858.CLAD12Z
pregled izdelka
Številka dela: FGG.4B.858.CLAD12Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FGG.4B.858.CLAD12Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FGG.4B.858.CLAD12Z
Številka dela FGG.4B.858.CLAD12Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5258 pcs Podatkovni list FGG.4B.858.CLAD12Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 858 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 4B
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 20 (18 + 2 Coax)
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome